17.07.2014

ÇEKMÜDER tarafından düzenlenen iftar etkinliğine Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ, ÇEKMÜDER Başkanı Nihat ATAM ve yönetiminin yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcıları Şenol ÇETİN ve Hasan ÖZTÜRK, CHP İlçe Başkanı Erdoğan Bozkurt, MHP İlçe Başkanı Erdinç Ertuğrul, ÇEKSİAD Başkanı Erdal Albayrak, SGM Ümraniye Müdürü Coşkun Bilgin, ORDUSPOR İstanbul temsilcisi Yücel Yalçınkaya, ÇEKSEM Başkanı Av. Selçuk Bayram ve çok sayıda Çekmeköylü katıldı.

Çekmeköy belediyesi yanında bulunan yeşil alanda düzenlenen iftar programında yaklaşık 3000 kişi orucunu açtı.

ÇEKMEKÖY HALKI İLE ORUÇ AÇMAK BİZİ MUTLU EDİYOR

Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü KANSIZ'ın birlik ve beraberlik mesajı verdiği konuşmada 'Nihat Atam önderliğindeki ÇEKMÜDER'i kutladığını ve böyle güzel bir etkinliğe ev sahipliği yapmanın onur verici bir durum olduğunun altını çizdi. Kaymakamımı Cemal Hüsnü KANSIZ, Mübarek Ramazan ayında her gün bir programda dostlarımız ile bir aradayız Çekmeköy halkı ile oruç açmak bizleri çok mutlu ediyor. Böyle güzelliklerle tekrar görüşmek üzere. Allah'a emanet olun.' dedi.

BİRLİK BERABERLİĞİMİZ DEVAM EDECEK

ÇEKMÜDER başkanı Nihat ATAM yaptığı konuşmada, 'Yaklaşık 1 ay önce yapılan seçim ile başkan seçildim. Mikrofona pek alışkın olduğum söylenemez, böyle bir organizasyona ev sahipliği yaptığımız için mutluyuz. Organizasyonlarımız devam edecek ve daha güzel etkinliklere imza atacağız. Bugün buraya katılan bizleri yalnız bırakmaya tüm dostlarımıza teşekkür ederim.' dedi.

BAŞKAN POYRAZDA BURDA OLMAKTAN GURUR DUYARDI

Yoğun programı nedeni ile ÇEKMÜDER'in iftar programına katılamayan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet POYRAZ'ın yerine programa Çekmeköy Belediyesi Başkan Yardımcısı Şenol ÇETİN katıldı.

Şenol ÇETİN yaptığı konuşmada; 'Bugün burada birlik beraberliğin en güzel örneklerinden birine şahit oluyoruz. Sevgili başkan Nihat ATAM'ı kutlarım, inanın sevgili başkanım Ahmet POYRAZ'da sizlerin arasında olmayı çok istedi fakat önceden belirlenmiş bir program neticesi ile bu akşam bizler ile olmadı fakat sizlere sevgi ve saygılarını iletmemi söyledi. Bu organizasyonda emeği geçen herkesi kutlarım.' dedi.HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ GÖZ DOLDURDU

Gecenin finalinde patlayan havai fişekler Çekmeköy semalarında renkli görüntüler oluşturdu. Havai fişek gösterisi yapılırken sahneye çıkan ÇEKMÜDER yönetim kurulu ve Çekmeköy protokolü birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek bu geceyi ölümsüzleştirdi.