İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü' nün Turgut Özal Kültür Merkezinde gerçekleşen program sonrasında Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet POYRAZ, okullardaki öğretmenlere hediyelerini bizzat kendileri verdi. Öğretmenlerimizin bu önemli günde kendilerinin değerli kılındıklarının farklı ve güzel bir şekilde hissettirildiğini dile getirmesi Kaymakamımız ve Belediye Başkanımızı mutlu etti.

Yapılan ziyaretlerde Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ, Çekmeköy Belediyesi tarafından eğitime verilen destekten çok memnun olduğunu ve Başkan Ahmet POYRAZ' ın her daim eğitime, eğitimciye verdiği önemi öğretmenlere sundukları hediyelerden de anlaşıldığını ifade etti.Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet POYRAZ, Kaymakamımızın bu güzel değerlendirmesine teşekkürlerini sundu ve Çekmeköy' ün herşeye layık olduğunu bu güzel ilçe için, bu güzel ilçeye hizmet eden personeller için ne yapılırsa yapılsın az geleceğini dile getirdi.Okullar da ders gören öğrencilerden yakın ilgi gören Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ ve Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet POYRAZ, öğretmenlere ve öğrencilere başarı dileklerini ileterek ziyaretlerini sonlandırdılar.

Ziyaretlere başlanılan Çamlık İlköğretim Okulu' nun yanında bulunan 16 derslikli ek binanın inşaatı dolaşıldı. Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet POYRAZ, inşaatın süreci ile ilgili Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ' a bilgi verdi.