Çekmeköy Sanayici ve İş adamları Derneği ( ÇEKSİAD) Tarihi Cemile Sultan Korusunda verdiği iftarda Siyaset ve İş dünyası bir araya geldi.

ÇEKSİAD'ın her sene geleneksel olarak düzenlediği iftar programında üyeler ve ailelerinin yanısıra, Ak Parti Millet Vekili Oktay SARAL, Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü KANSIZ, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şahmettin YÜKSEL, Ak Parti İlçe Başkanı Salih KIRICI, ÇEKMÜDER Başkanı Nihat ATAM, İSMÜDER Başkanı Mehmet CANSIZOĞLU ve Mahalle Muhtarları katıldı.

ÇEKSİAD Dernek Başkanı Erdal ALBAYRAK selamlama konuşmasında kısa zaman önce gerçekleştirmiş oldukları Moğolistan iş gezisi hakkında bilgiler verdi. ALBAYRAK, Moğolistan gezisinde Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ'ın da kendilerini yalnız bırakmayıp geldiği için teşekkürlerini sundu. En iyi şekilde Moğolistan ülkesi yetkililerince ağırlandıklarını ifade eden ALBAYRAK, her konuda büyük destek gördüklerini ve ülkede yapılacak yatırımlarda büyük destek göreceklerini de ifade etti. ALBAYRAK, konuşmasında Ramazan Ayının maneviyatına değinerek katılımcılara teşekkür etti.

ÇEKSİAD Dernek Başkanı Erdal ALBAYRAK'tan sonra kürsüde söz alan Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Şahmettin YÜKSEL, Belediye Başkanı Ahmet POYRAZ'ın selamlarını ilettikten sonra içerisinde bulunduğumuz Ramazan Ayının Maneviyatına değinerek üyelere böyle güzl bir organizasyon yaptıkları için teşekkür etti.

KAYMAKAMIMIZ CEMAL HÜSNÜ KANSIZ'DAN ÇEKSİAD'A TAKDİR

Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü KANSIZ, ÇEKSİAD'ın artık yerel bir Dernek olmadığını ve çok büyük işlere imza atarak, Türkiye'yi yurtdışında da en iyi şekilde temsil yeteneğine sahip olduğunu olduğunu belirtti. Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ, Kurucu Başkan Bilent Dündar ve eski Başkan Abdullah GELGEÇ'e derneğin kurulumundan bugüne kadar gösterdikleri emek ve gayret için teşekkür etti. ÇEKSİAD'ın abi kardeş ilişkilerini güzelliklerle paylaşmaya devam ettiğinin altını çizen İlçe Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ, bu gibi iftar programlarının birlik beraberliğin korunması yönünde önemli olduğunu belirtti.

Ak Parti Millet Vekili Oktay SARAL selamlama konuşmasında Ülke genel siyaseti hakkında bilgiler verdi. SARAL konuşmasında, Ülke birliği ve bütünlüğünün bu günlerde en çok ihtiyaç duyulan bir şey olduğunu ve birlik ve beraberliğimizin bozulmaması gerektiğini de sözlerine ekleyerek katılımcılara ve ÇEKSİAD'a tertipledikleri bu güzel iftar için teşekkür ediyorum." dedi.

ÇEKSİAD Üyeleri ve Aileleri ile birlikte katılımcılar konuşmalar sonrasında birbirleri ile sohbet ederek boğaz manzarasının ve güzel havanın keyfini çıkardılar.