İlçemiz Reşadiye Köyü Muhtarı Şaban SERT'in 20.09.2013 Cuma günü ev sahipliğini üstlenerek düzenlemiş olduğu Muhtarlarla kaynaşma organizasyonuna; İlçemiz Kaymakamı Cemal Hüsnü KANSIZ, Belediye Başkanı Ahmet POYRAZ, Jandarma Komutanı Engin YILMAZ, İlçe Emniyet Müdürü Murat Oğuzhan KILIÇ, Belediye Başkan Yardımcıları Latif COŞAR, Şenol ÇETİN ve Eyüp YILDIRIM, AKP İlçe Başkanı Şahmettin YÜKSEL, İlçe Birim Amirleri, İlçe Yazı İşleri Müdürü Nuran GÜMÜŞ, Tarım,Gıda ve Hayvancılık Müdürü Ömer YILMAZ, SYDV Müdürü Emel KORKMAZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sıtkı VERİM, Mal Müdürü Fuat UŞAR, Alemdağ Orman İşletme Şefi M.Levent İSMAİLOĞLU, Çocuk Büro Amirliği Komiser Mehmet AKBAŞ ile muhtarlar katıldı. Organizasyona ilçede görev yapan muhtarlardan M.Sinan Mah.Muhtarı Şefki GÜLELİ, Çatalmeşe Mah. Muhtarı Ömer Lütfü GÜRSOY, Taşdelen Mah. Muhtarı Serdar KARAMAN, Mehmet Akif Mah. Muhtarı Bayram YILMAZ, Alemdağ Mah. Muhtarı Murat ALTUN, Ekşioğlu Mah. Muhtarı Ali Rıza EKŞİ, Hüseyinli Köyü Muhtarı Abdullah CİVELEK, Güngören Mah. Muhtarı Hüseyin Tufan ve eşi, Çamlık Mah. Muh. Mehmet Can ALAN, Aydınlar Mah. Muhtarı Hıdır PALANCI, Sırapınar Köyü Muhtarı Nejat GİRGİN ve Reşadiye köyünden vatandaşlar katıldı.

Toplantıda bir değerlendirme yapan Çekmeköy İlçesi Kaymakamı Cemal Hüsnü KANSIZ, Reşadiye Köyünü ve insanlarını çok sevdiğini, ilçede görev yapan kamu görevlileri olarak vatandaşlara en iyi hizmeti vermeye gayret ettiklerini, vatandaşlarla sürekli içiçe olmaya önem verdiklerini, zaman zaman bu tür toplantı ve organizasyonları tekrarlayacaklarını belirtti.

Reşadiye Köyünde ev sahipliği yapan Muhtar Şaban SERT ve vatandaşlar ise yeni göreve başlayan sayın Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ'ın ilk köy gezisini Reşadiye'ye yapmasından duydukları memnuniyeti ifade ederek "Sayın Kaymakamımızı, Belediye Başkanmızı ve yöneticilerimizi köyümüzde görmek ve ağırlamak bizim için mutluluk" diye konuştu.

Reşadiye Köyünde bulunan Muhtarlık, Cami ve spor tesisleri ile köyü gezen heyet köyde çeşitli incelemelerde bulundu.