12.08.2014

Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü KANSIZ yeni yönetimleriyle kısa bir süre önce kendisini ziyaret eden siyasi parti İlçe başkanlıklarına 12 Ağustos 2014 tarihinde nezaketeniade-i ziyaretdüzenledi. İlk olarak Ak Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Salih KIRICI'yı ziyaret eden İlçe Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ, parti yönetiminde görev alan yeni yöneticilere başarılar dileyerek Başkan KIRICI'nın yeni görevini tebrik etti.

Çekmeköy'ün daha da huzurlu bir ilçe olabilmesi için hep birlikte hassasiyet ile çalışılması gerektiğini belirten İlçe Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ'a katılan Ak Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Salih KIRICI'da birlik beraberliğin arttırılması için kendileri tarafından katkı sağlanacağını ve tecrübeli bir idareci olarak Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ'ın bu konudaki çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan KIRICI, karşılıklı ziyaretlerin daim olmasını arzuladığını belirterek teşekkürlerini iletti.

Ak Parti İlçe Başkanlığı'nda ki ziyaretinin ardından, yine kısa bir süre önce Cumhuriyet Halk Partisi Çekmeköy İlçe Başkanlığa atanan Erdoğan BOZKURT'a iade-i ziyaret düzenleyen Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ, Başkan BOZKURT'a ve ekibine yeni görevinde başarılar diledi.

Başkan BOZKURT ve Yönetim kadrosu ile sohbet eden İlçe Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ, Çekmeköy'ün daha da huzurlu bir kent olabilmesi için hep bir elden birlik ve beraberliği sürdürmek ve daha da arttırmak adına daha çok çaba sarf etmek gerektiğini ifade etti.

Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ'ın güzel bir yere değindiğinin altını çizen Başkan BOZKURT, teşekkürlerini sunarak tecrübeleriyle her konuda farklılığını gösteren, birleştirici rolü ile Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ'ın Çekmeköy ilçesi açısından bir şans olduğunu, yaptığı çalışmaların kendileri tarafından takdir ile karşılandığını ve CHP Çekmeköy İlçe Başkanlığı'nın huzur,birlik ve beraberliği kalıcı kılan projeler için ellerinden gelenin fazlasını yapmaya daima hazır olduklarını belirterek, gerçekleştirilen ziyaretten memnun kaldıklarını söyledi.

Son olarak yine kısa bir süre önce atanan Milliyetçi Hareket Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Erdinç ERTUĞRUL'a iade-i ziyaret gerçekleştiren İlçe Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ, Başkan ERTUĞRUL'a ve ekibine hayırlı olsun dileklerini iletti. MHP İlçe Başkanlığı'nda da diğer iki partide de verdiği mesajları yineleyen İlçe Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ, Çekmeköy'de huzurun arttırılması ve daim olması için tüm siyasi partilerin ilçe başkanlıklarının çaba sarf etmesi gerektiğini söyledi.

Başkan ERTUĞRUL, MHP İlçe Başkanlığı'nın daima hizmet için hazır olduğunu belirterek, ellerini taşın altına her zaman koyduklarını söyledi. Bu konuyla ilgili yaklaşan 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına bir katkıda bulunmak istediklerini dile getiren Başkan ERTUĞRUL, Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ'dan desteklerini istedi. Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ, Çekmeköylü STK'ların, siyasi parti temsilcilerinin Çekmeköy'ün güzelliğine güzellik katacak her öneriye destek vermekten kaçınmayacağını belirtti.

Yapılan ziyaretlerde Çekmeköylü idarecilerin, STK'ların ve siyasi parti ilçe başkanlıklarının her zaman bir olup, hep birlikte hareket ettiğinin ve edeceğinin mesajını veren Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ'ın ziyaretinden ötürü memnun kaldıklarını ifade eden siyasi partilerin ilçe başkanlıkları, Çekmeköy'ün tecrübeli bir idareciye emanet olmasının kendileri için de tüm Çekmeköylüler için de büyük bir kazanım olduğunu dile getirerek bu ziyaretten çok memnun kaldıklarını belirttiler.

Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ ziyaretlerinde, kendisinin hazırladığı İstanbulumuzun ve Çekmeköyümüzün detaylı bilgilerinin yer aldığı "Dünyanın İncisi, Kültür Başkenti Aziz İstanbul'un Modern ve Model Yüzü Çekmeköy" adlı eseri yeni İlçe Başkanlarına armağan ederek; Çekmeköy'ün hepimizin ilçesi olduğunu, İstanbul'un nadir ilçelerinden biri olan Çekmeköy'ün ileri gelenlerinin, amatör bir heyecan ve profesyonel bir anlayış ile sıcaklıklarını hep böyle korumalarının gerektiğinin altını çizdi.