Çekmeköy Belediyesi'nin düzenlediği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı şenlikleri kapsamında sahne alan Mustafa CECELİ, alanda bulunan binlerce Çekmeköy'lüyü şarkılarıyla coşturdu. İki saate yakın sahnede kalan Ceceli, Es, Aman, Yağmur Ağlıyor,Şarkı, Eksik, Limon Çiçekleri, Hastalıkta Sağlıkta, gibi şarkılarını seslendirdi.Çekmeköy Belediyesinin organize ettiği programa, ' Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü KANSIZ, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet POYRAZ, Emniyet Müdürü Murat Oğuzhan KILIÇ, Siyasi Parti Temsilcileri ve 70'den 70'e binlerce Çekmeköy' lü' katıldı.

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet POYRAZ, alanda bulunanların ve tüm Türkiye'nin Cumhuriyet Bayramı'nı kutladıktan sonra Çekmeköylülere unutulmaz bir gece yaşatan Mustafa CECELİ ve ekibine teşekkür etti.

Mustafa CECELİ, Cumhuriyetin Kuruluşunun 90. yılını kutlarken 'Cumhuriyetin, ülkemizin ve insanın kıymetini bilelim. Yaratılanı severiz Yaradan'dan ötürü' diyerek alandakilerden büyük alkış aldı. Ceceli, parçalarını seslendirmeden önce konser alanında bulunan engellilerle yakından ilgilendi. Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, CECELİ' ye takdim edeceği çiçeğini tüm etkinlikleri yakından takip eden Emin Aslan' la birlikte sundu.

Programda konuşma yapan Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ, 'Cumhuriyetimizin 90. yılında siz değerli Çekmeköy'lülere bu güzel konserin gerçekleşmesini sağalayan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet POYRAZ' a ve bizleri kırmayıp Çekmeköy' ümüzü hoş parçalarıyla neşelendiren Mustafa CECELİ' ye teşekkür ediyorum. Geçmişte olduğu gibi gelecekte de Çekmeköy'ümüzün böyle güzel etkinliklere şahit olacağını umuyorum. Çalışan, gayret gösteren değerli Çekmeköylü vatandaşlarımızın böylesine anlamlı bir bayramda eğlenmek hakları. Değerli Çekmeköy'lüler, her şeyin en güzeline layıksınız huzurlu ve sağlıklı günler geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz yapacağız inşallah.' dedi.