Çevre ve Şehircilik Bakanımız İdris GÜLLÜCE'den Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ'a Ziyaret

11 Nisan 2014 Cuma günü Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ, Çevre ve Şehircilik Bakanımız İdris GÜLLÜCE'yi makamında ağırladı. Gübretaş Hatıra Ormanına 10. Ağaç dikme törenine katılıp ardından Şile Belediye Başkanı Can TABAKOĞLU'na hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanımız İdris GÜLLÜCE'ye eşlik eden İlçe Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ, Bakan GÜLLÜCE'yi makamında ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Burada Kaymakamımızın Çekmeköy'de kısa zamanda geliştirdiği birçok proje hakkında bilgi alan Bakan GÜLLÜCE, uzun yıllar doğuda görev yapmış bir tecrübenin Çekmeköy Kaymakamlığı'da görev alması Çekmeköy için hayırla vesile olacağına ifade etti. İlçe Kaymakamımız Sayın Cemal Hüsnü KANSIZ, kendisinin yazığı İstanbulumuzun ve Çekmeköyümüzün detaylı bilgilerinin yer aldığı "Dünyanın İncisi, Kültür Başkenti Aziz İstanbul'un Modern ve Model Yüzü Çekmeköy" adlı eseri Bakanımıza armağan etti. Misafirperverliğinden dolayı Kaymakamımıza teşekkür eden Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın İdris GÜLLÜCE, Kaymakamlık Şeref defterini imzaladı.

Bu günlerde gerçekleşmekte olan Şırnak'tan Çekmeköy'e ve Çanakkale'ye Kardeşlik Köprüsü Projesi'ni bahseden Kaymakamımıza bu güzel çalışmayı hayata geçirdiği için çok mutlu olduğunu belirten Bakan GÜLLÜCE, programının yoğun olmasına rağmen genç kardeşlerimizle bizzat hasbihal etmek isteyip Kaymakamımız Cemal Hüsnü KANSIZ ile birlikte, Şırnak'lı kardeşlerimizi görmek için misafir oldukları Çekmeköy Sanayici ve İşadamları Derneği'ne (Çeksiad) hareket etti.