BRTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet ÇETİNKAYA, KARDERFED Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı İşadamı Necmi KANDEMİR ile birlikte İstanbul Çekmeköy Kaymakamı Cemal Hüsnü KANSIZ'ı ziyaret ettiler.

Cemal Hüsnü KANSIZ 2003 yılında Karabük Vali Yardımcılığına atanmış, Eskipazar ve Ovacık Kaymakam Vekilliklerinde görevlendirilmiş, 2003 yılı Ekim ayına kadar 1 yılı aşkın bir süre Eskipazar ve Ovacık Kaymakamlığı yaptığı bu süre içinde Eskipazar Hadrianopolis Kültür Festivali ile Ovacık Boduroğlu şenliğini gerçekleştirmiş, Hadrianopolis antik şehri kazı çalışmalarının başlaması ve kültür değerlerimizin tahribatının önlenerek gün yüzüne çıkarılmasına önayak olmuştur. Karabük ili için alternatif turizm master planı yapılıp Safranbolu Merkezli Turizmi ilçeler ve çevre illerle beraber bölge olarak planlanıp beraber gelişimini sağlanacağına ve bunun Karabük'ün geleceğinde önemli olduğuna inanıp bu konuda elinden gelen herşeyi yapmıştır.

BRTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet ÇETİNKAYA ve KARDERFED Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı İşadamı Necmi KANDEMİR ile sohbet eden Cemal Hüsnü KANSIZ tüm Karabüklülere de selamlarını gönderdi ve Karabük'ü her zaman yakından takip ettiğini söyledi.