Çekmeköy Kaymakamımız Sayın Cemal Hüsnü KANSIZ, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan CAN'a ziyaret gerçekleştirdi. Komşuluk ilişkilerine önem verdiğini belirten Kaymakamımız Sayın Cemal Hüsnü KANSIZ; 'Bir süre önce Çekmeköy Kaymakamlığı'na atandığımda Belediye Başkanım nezaket gösterip şahsımı ziyaret etmişlerdi. Biz de Ümraniye ile komşuluk ilişkileri çerçevesinde buradaki çalışma arkadaşlarımıza ziyaret gerçekleştirmek istedik." dedi.

Sayın Cemal Hüsnü KANSIZ, Başkan CAN'a yeni döneminde başarılar dilerken, 'Yeni seçimle güzel bir başlangıç daha sizi bekliyor. Kurumlar birbirlerine destek olduklarında güzel hizmetler ortaya çıkıyor. İnşallah yeni dönemde de birlik içinde çalışırsak iyi hizmetler ortaya çıkacağına inanıyorum' ifadelerini kullandı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan CAN ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; 'Bir seçim daha atlatmanın gururuyla, halkın takdirine layık hizmetlerimize devam edeceğiz. Ümraniyemizin, Çekmeköyümüzün, İstanbulumuzun güzelliklerini koruyup geliştirmek için görev sevdalısı olduk. Çekmeköy ile sınır, komşu ilçe olarak ilişkilerimizin hassasiyetini kaybetmeden sürekli devam edeceğine inanıyorum.' dedi.