ÇEKMEKÖY İLÇESİ PROTOKOL VE TEBRİKATA GİRİŞ LİSTESİ [1]
ÜNVANI
ADI SOYADI
DAİRE TELEFONU 0(216)
Çekmeköy Kaymakamı
Cemal Hüsnü KANSIZ
642 97 97
Garnizon Komutanı (Çekmeköy Kışla Kom)
Alb. Yusuf DİKER
621 42 32
Belediye Başkanı
Ahmet POYRAZ
600 06 01
Cumhuriyet Başsavcı Vekili
Hüseyin GÜMÜŞ
303 33 33
İlçe Seçim Kurulu Başkanı
Gülden Filiz TÜYSÜZ
639 06 06
Özyeğin Üniversitesi Rektörü
Prof.Dr.Esra GENÇTÜRK
564 93 00
Anadolu Yakası Jandarma Komutanı
Yrb.Cemil ÖZDEMİR
621 30 00
İlçe Jandarma Komutanı
Yarbay Erol AYDEMİR
621 30 00
Emniyet Müdürü
Cevdet Hürol ÖZTÜRK
640 07 33
BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARI
Belediye Başkan Yardımcısı
Ahmet EPLİ
600 0 600
Belediye Başkan Yardımcısı
Eyüp YILDIRIM
600 0 600
Belediye Başkan Yardımcısı
Hasan ÖZTÜRK
600 0 600
Belediye Başkan Yardımcısı
Latif COŞAR
600 0 600
Belediye Başkan Yardımcısı
Şahmettin YÜKSEL
600 0 600
Belediye Başkan Yardımcısı
Şenol ÇETİN
600 0 600
Belediye Başkan Yardımcısı
Fatih SIRMACI
600 0 600
İKTİDAR PARTİSİ BAŞKANI
Adalet ve Kalkınma Partisi
Salih KIRICI
641 08 99
ANA MUHALEFET PARTİSİ BAŞKANI TBMM’DE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİLER
Cumhuriyet Halk Partisi
Hüseyin KIZILDAŞ
641 93 83
TBMM’DE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİLER
Milliyetçi Hareket Partisi
Cenap YAĞMUR
640 41 14
Halkların Demokratik Partisi
Güner İNCE
642 01 12
REKTÖR YARDIMCISI VE FAKÜLTE DEKANLARI
 
Özyeğin Üniversitesi Rektör Yardımcısı
Prof.Dr.Reha CİVANLAR
564 90 00
İşletme Fakültesi Dekanı
Prof.Dr.Meltem DENİZEL
564 90 00
Mühendislik Fakültesi Dekanı
 Prof.Dr.Tanju ERDEM
564 90 00
Hukuk Fakültesi Dekanı
 Prof.Dr.Yener ÜNVER
564 90 00
Mimarlık Fakültesi Dekanı
Prof.Dr.Orhan HACIHASANOĞLU
564 90 00
ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ YÜKSEK OKUL MÜDÜRLERİ
 
Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü
 Yrd.Doç.Dr. Hatice KÜÇÜKÖNAL
 
564 90 00
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü
 Mehmet Teoman ALEMDAR
 
564 90 00
Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü
 Nergis Uyan AKBAY
 
564 90 00
BAŞBAKANLIK TEMSİLCİLERİ BAŞBAKANLIK TEMSİLCİLERİ
İlçe Müftüsü
Muhammed SUİÇMEZ
639 03 95
 ADALET BAKANLIĞI
Seçim Müdürü
Yasemin GÖZEN
0505 6898387
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI
Sosyal Yardımlaşma ve Day.Vakfı Müd.
Emel KORKMAZ
642 45 46
Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü
Halil YILDIZ
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
Tapu Sicil Müdürü
Yılmaz KESKİN
641 61 50
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI
Gençlik ve Spor Müdürü
Muhammed KILIÇ
484 11 84
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
İlçe Tarım Müdür ü
Ahmet Beşir İÇİN
640 58 50
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
Yazı İşleri Müdürü
Nuran GÜMÜŞ
642 97 97
Nüfus Müdürü
Hayrunnisa EKREN
642 98 98
Belediye Başkan Danışmanı
 Rıza ÇAKIR
600 0 600
Belediye Başkan Danışmanı
Sedat KASARCI
600 0 600
Belediye Başkan Danışmanı
Ekrem KAYA
600 0 600
MALİYE BAKANLIĞI
Malmüdürü
Fuat UŞAR
640 58 50
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
Milli Eğitim Müdürü
Ahmet  AKTAŞ
639 03 16
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI
Alemdağ Orman İşletme Şefi
Turgay DELİGÖZ
312 13 65
Ömerli Orman İşletme Şefi
Ferhat EKER
435 74 71
SAĞLIK BAKANLIĞI
 İlçe Sağlık Müdürü
 Dr. Suzan SANDIKÇI
642 13 34
 Toplum Sağlığı Merkezi  Müdürü
 Dr. Zerrin KURŞUN
639 05 63
 Devlet Hastanesi Başhekimi
 Dr. Mehmet Şakir DİNÇER
430 94 64
 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi
Dt. Meltem İdil ÇALIŞ
312 6078
Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çekmeköy Semt Polikliniği ve Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
Dr. Feyza Ersal ÜNAL
641 77 40 - 41
ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI
 PTT Merkez  Müdürü
Nazire ÇİMENTEPE
640 00 61
MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRLERİ
 Şube Müdürü
Şakir GÜLDER
639 03 16
 Şube Müdürü
Bekir Sıtkı TERZİ
640 03 16
 Şube Müdürü
Şinasi YILDIRIM
639 03 16
 Şube Müdürü
Fatih YÜZÜAK
640 03 16
 Halk Eğitimi Merkezi Müdürü
Mustafa K.  TOPALOĞLU
429 51 10
 Çekmeköy Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü
Veli DİNÇ
484 70 80
 
MİLLİ EĞİTİM RESMİ OKUL VE KURUM MÜDÜRLERİ
 Alemdağ Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü
Abdullah ÜSTÜNSOY
479 70 02
 Alemdağ Emlak Konut İlkokulu Ortaokulu Müdürü
Gökhan ATAR
290 54 56
 Alemdağ İlkokulu Ortaokulu Müdürü
Mahir DÖNMEZ
312 13 82
 Alemdağ Mehmet Akif Ersoy İ. Ortaokulu Müdürü
Yalçın PARLAK
312 06 39
 Alemdar Çatalmeşe İlkokulu Ortaokulu Müdürü
Osman FİDAN
312 05 25
 Ali Kuşçu İlkokulu  Müdürü
Bekir TEMEL
312 13 54
 Ayşe Nezahat Kurukahveci İlkokulu Müdürü
Hasan ÖZER
642 16 18
 Çamlık Ortaokulu Müdürü
Hüseyin ERGÜN
641 16 16
 Çekmeköy Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü
Nazmi YILDIRIM
642 62 98
 Çekmeköy Anaokulu Müdürü
Tuncay YAMAN
640 55 31
 Çekmeköy İlkokulu Müdürü
Hakkı Okan TAN
642 33 59
 Çekmeköy Ortaokulu Müdürü
Adnan ÖZDEMİR
642 33 60
 Çekmeköy Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü
Abbas BOZKURT
312 55 01
 Çekmeköy Saadet Yılmaz İlkokulu Müdürü
Tufan ARICA
435 82 76
 Çekmeköy Toki Çok Programlı A. Lisesi Müdürü
İbrahim BIYYIK
622 71 29
 Erdal Yılmaz İlkokulu Ortaokulu Müdürü
Ufuk YÖRÜKOĞLU
435 70 31
 Güç Kardeşler Anadolu Lisesi Müdürü
Ahmet Hakan YAMAK
639 08 08
 Hatice Mehmet Ekşioğlu İ. Ortaokulu Müdürü
Ahmet ARIN
641 52 19
 Hüseyin Avni Sipahi Mesleki ve Teknik A. L. Müdürü
Turan GENÇ
484 38 62
 Hüseyin Avni Sipahi Ortaokulu Müdürü
Ali GÜR
312 55 71
 Hüsnü Özyeğin Vakfı Alemdağ Tunç Çapa A.L.Müdürü
Soner ÖZTÜRK
484 64 36
 Kemerdere İsmihan İsmet Süzer İ. O. Müdürü
Olcay ÖCALAN
641 59 60
 Mehmetçik Anadolu Lisesi Müdürü
Tarık SALİHOĞLU
621 41 48
 Mimar Sinan İmam Hatip Ortaokulu Müdürü
Mevlüt ŞİMŞEK
641 68 10
 Nesrin Uçmaklıoğlu Mesleki ve Teknik A. L.Müdürü
 Bünyamin YILDIZ
641 99 60
 Nişantepe İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü
Süleyman Sabri ADSIZ
304 63 55
 Nişantepe Anaokulu  Müdürü
Kenan NADİROĞLU
304 37 32
 Nükte Sözen İlkokulu Ortaokulu Müdürü
Yasemin OĞUZ ÇOŞKUN
639 04 76
 Öğretmen Melahat Hüdai Gürbüz İlkokulu Müdürü
Muharrem ÇETİNKAYA
312 60 00
 Öğretmen Semiha Yıldırım İlkokulu Müdürü
Hamit KANDİL
639 10 97
MİLLİ EĞİTİM RESMİ OKUL VE KURUM MÜDÜRLERİ
 Ömerli Hikmet Tevfik Ataman Çok Programlı A.L. Müdürü
Hasan BÜYÜKCENGİZ
435 82 93
 Fatma Talip Kahraman Kız AND. İHL.
Mevlüt PALA
640 20 37
 Fatma Zehra Kız AND. İmam Hatip Lisesi
 Mehmet NAİR
484 54 06
 Şehit Vefa Karakurdu Anaokulu Müdürü
Kenan KILIÇASLAN
435 83 77
 Özden Cengiz Anadolu Lisesi Müdürü
Yüksel GEMİCİ
640 47 70
 Rahmi Mihriban Bedestenci İlkokulu Müdürü
Nihat ÇETİNTÜRK
429 68 80
 Reşadiye Altan Yazıcı İlkokulu Müdürü
 Saadet BİROL
312 15 14
 Sabiha Hamdi Türkay İlkokulu Müdürü
Mustafa ÇELİK
641 34 95
 Sema Bozkır Anaokulu Müdürü
Şule ÇAKMAK
640 16 42
 Sultan Çiftliği İlkokulu Müdürü
Şuayip YETİM
312 53 60
 Şehit Ömer Halisdemir Kız ANAD. İHL.
İsmail UYSAL
640 10 17
  Sultan Çiftliği Ortaokulu Müdürü
Akif Kaan HASDEMİR
312 13 81
 Şehit Öğretmen İzzet Yüksel Ortaokulu Müdürü
Dicle Banu ÖCALAN
641 49 13
 Taşdelen 125. Yıl İlkokulu Müdürü
Özgür ÖZDEMİR
484 70 70
 Taşdelen İmkb Mesleki ve Teknik A. Lisesi  Müd.
Ayhan AKDAĞ
312 52 48
 TEV Ezel Gülen Kıray Mesleki Ve Teknik A. Lisesi
Reşit KILIÇ
304 30 11
 Uçal Kâğıt İlkokulu Müdürü
Halde Zeynep SEVİK
435 85 80
 Vali Recep Yazıcıoğlu İlkokulu Ortaokulu Müd.
Abdurrahman ÖZDEMİR
434 51 21
 Vatan Ortaokulu Müdürü
Arslan KENANOGLU
312 50 90
 Yunus Emre Anaokulu Müdürü
Selime GÜNDOĞAN
639 03 16
 Çekmeköy Rehberlik Araştırma Merkezi
Ali ÖNER
312 55 01
 
SAĞLIK OCAKLARI HEKİMLERİ
 4 Nolu Aile Sağlığı Merkezi
Ali Cem YÜREK
304 38 72
 Alemdağ Aile Sağlığı Merkezi
Erhan TUNCEL
484 40 87
 Çekmeköy 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi
 Kadriye İNCE
641 72 72
 Çekmeköy 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi
Hatice Esin TOKAT
641 49 12
 Çekmeköy 3 Nolu Aile Sağlığı Merkezi
Murat EYÜPOĞLU
641 50 64
 Dr. Safiye Ali Aile Sağlığı Merkezi
Alper ÇAĞLAR
642 64 99
 Hamidiye Aile Sağlığı Merkezi
Cem KARABUDA
642 24 51
 Kirazlıdere Aile Sağlığı Merkezi
Tarık GALİP
642 76 76
 Ömerli Aile Sağlığı Merkezi
Mehmet Ayhan ÖZTÜRK
435 70 15
 Saruhan Kanbur Aile Sağlığı Merkezi
Hilal Tanir TETİK
484 12 64
 Sultançiftliği Aile Sağlığı Merkezi
İlknur DURMUŞ
484 37 38
 Taşdelen Aile Sağlığı Merkezi
Esra Esen CİMİT
484 30 10
 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Doğuş KADIOĞLU
312 6078
 
KAMU BANKALARININ MÜDÜRLERİ
 Halkbank Müdürü
Özcan ERTEZ
639 03 75
 Vakıfbank Müdürü
Nilgün ALPAR
642 99 91
 Ziraat Bankası Müdürü
Ali Cumhur SEKİ
639 10 05
TBMM’DE  GRUBU  BULUNMAYAN  SİYASİ  PARTİLER
 Bağımsız Türkiye Partisi
Nurettin TIĞLI
641 66 47
 Hak ve Hakikat Partisi
Abdulcelil SALTIK
429 70 56
 Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti
Bora YILMAZ
 
 Saadet Partisi
Yakup KASIMAY
641 79 62
 Vatan Partisi
Derya ÇAĞLAR
553 54 60
       
 
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ
Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi
Şenol ÇETİN
600 0 600
Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi
Nagihan ÜRGEN
600 0 600
Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi
Selamet AYGÜN
600 0 600
Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi
Fatih SIRMACI
600 0 600
Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi
Tankut GÜNDOĞAR
600 0 600
Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi
Ahmet MERİÇ
600 0 600
 
BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ                                    
 Belediye Meclis Üyesi
Ali Abbas COŞKUN
600 0 600
Belediye Meclis Üyesi
Celal BALTACI
600 0 600
Belediye Meclis Üyesi
Celal CEBİR
600 0 600
Belediye Meclis Üyesi
Dursun HARMAN
600 0 600
Belediye Meclis Üyesi
Ekrem ESMERAY
600 0 600
Belediye Meclis Üyesi
Erol UÇAR
600 0 600
Belediye Meclis Üyesi
Eyüp YILDIRIM
600 0 600
Belediye Meclis Üyesi
Fatma Nigar BARUTÇU
600 0 600
Belediye Meclis Üyesi
Gülali ALAGÖZ
600 0 600
Belediye Meclis Üyesi
Hacer Şahin POLAT
600 0 600
Belediye Meclis Üyesi
Hatice SIRAÇ
600 0 600
Belediye Meclis Üyesi
Musa İLHAN
600 0 600
Belediye Meclis Üyesi
Kenan YILDIRIM
600 0 600
Belediye Meclis Üyesi
Keziban AŞIK
600 0 600
Belediye Meclis Üyesi
Mahmut SEZGİN
600 0 600
Belediye Meclis Üyesi
Murat YILDIRIM
600 0 600
Belediye Meclis Üyesi
Mustafa Emrullah GÜR
600 0 600
Belediye Meclis Üyesi
Muzaffer TOKMAK
600 0 600
Belediye Meclis Üyesi
Sait KORKMAZ
600 0 600
Belediye Meclis Üyesi
Salih BOLELLİ
600 0 600
Belediye Meclis Üyesi
Sıtkı  AYDEMİR
600 0 600
Belediye Meclis Üyesi
Yalçın DEMİRKOL
600 0 600
Belediye Meclis Üyesi
Yılmaz  SEZGİN
600 0 600
Belediye Meclis Üyesi
Yusuf  POLAT
600 0 600
Belediye Meclis Üyesi
Yücel  YALÇINKAYA
600 0 600
 
MUHTARLIK TEMSİLCİLİKLERİ
Alemdağ Merkez Mahallesi Muhtarı
Murat ALTUN
312 5196
Aydınlar Mahallesi Muhtarı
Halil YAKUP
429 0562
Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı
Adem KINIK
429 4220
Çamlık Mahallesi Muhtarı
Mehmet Can ALAN
641 0754
Çatalmeşe Mahallesi Muhtarı
Ömer Lütfü ERSOY
429 1310
Ekşioğlu Mahallesi Muhtarı
Nizamettin KAYA
312 1765
Göngören Mahallesi Muhtarı
Adem SOYLU
429 7392
Hamidiye Mahallesi Muhtarı
Turgay BOZKURT
641 5176
Hüseyinli Köyü Muhtarı
Abdullah CİVELEK
434 5027
Kirazlıdere Mahallesi Muhtarı
Yusuf YAKUP
429 3065
Koçullu Köyü Muhtarı
Mitat ŞİMŞEK
435 8142
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Muhtarı
Sertif YILMAZ
641 6160
Merkez Mahallesi Muhtarı
Ayşe GÜNEŞ
641 3452
Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı
Yadigâr ASLAN
641 4086
Nişantepe Mahallesi Muhtarı
Yakup BAYDAR
304 6104
Ömerli Merkez Mahallesi Muhtarı
Hüseyin UYGUN
435 7006
Reşadiye Köyü Muhtarı
Şaban SERT
312 7680
Sırapınar Köyü Muhtarı
Nejat GİRGİN
435 8041
Soğukpınar Mahallesi Muhtarı
Çetin KADİM
484 3172
Sultançiftliği Mahallesi Muhtarı
Erdem AĞIRKAYA
429 7644
Taşdelen Çamlık Mahallesi Muhtarı
Serdar KARAMAN
429 9662
 
MESLEKİ KURULUŞLAR
ÇEKMÜDER-Çekmeköy Müteahhitleri Derneği Başkanı
Yücel EVSEN
639 11 99
İSMÜDER-İstanbul Müteahhitler Dern.Başk.
 Bilal ÖZDEMİR
 
ÇEYDER-Çekmeköy Emlakçılar Derneği Başkanı
Murat ALTUN
641 70 89
ÇESADER-Çekmeköy Esnaf ve Sanatkârlar Derneği Başkanı
Gazi MERCAN
642 99 66
ÇEKSEM-Çekmeköy Sertbest Meslek Mensupları Derneği Başkanı
 Yusuf POLAT
 
ÇEKİDER-Çekmeköy Eğitim Kültür ve İşbirliği Derneği Başkanı
Ceyhan TULUMCU
5426782600
ALDSİAD-Alemdağ Sanayici ve İşadamları Dern.
 Kayabey KAYA
 
 
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEKLER
Türkiye Kızılay Derneği
Abdulselam ZUREL
640 19 19
Yeşilay Derneği
Hakan ÇİFTÇİMAN
0542 323 59 80
Türk Hava Kurumu
Sacit EYÜPOĞLU
639 06 64
 
KAMU YARARINA ÇALIŞAN VAKIFLAR
 Ensar Vakfı
Selami SARIKAYA
0532 4942393
 Türkiye Gençlik Vakfı
Mücahit KILIÇ
 
 
 
BASIN KURULUŞU TEMSİLCİLERİ
İstanbul Gazete Radyo Tv ve İnternet HD
Ali Rıza YILDIZ
481 65 65
ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ
Akbank Müdürü
Göksel BÖLÜKBAŞI
420 52 00
Denizbank Müdürü
Semih ÖZKAN
641 38 68
Finansbank Müdürü
Banu BECER
640 00 80
Garanti Bankası Müdürü
Neylan AYDINCAN
643 10 00
Türkiye İş Bankası Müdürü
Nejat BİRCAN
420 01 69
Yapı Kredi Bankası Müdürü
Banu YÜCEL
499 97 97
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

[1] 5 Mayıs 2012 Tarih ve 28283 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan ‘Ulusal ve Resmi Bayramlar ile Mahalli Kurtuluş Günleri, Atatürk Günleri ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören ve Kutlamalar Yönetmeliği’ ne göre hazırlanmıştır.